לייעוץ ראשוני: 0507003001
לייעוץ ראשוני: 0507003001

תחומי התמחות:

דיני משפחה

כל מה שרציתם לדעת על דיני משפחה ולא העזתם לשאול

המשפחה היא קבוצת השייכות הבסיסית והאינטימית ביותר של כולנו, וככזו, אנו זקוקים לכך שתהיה מרחב אוהב, חם, בטוח ומוגן. הקשר הרגשי העמוק בין בני המשפחה יכול ליצור רשת תמיכה, הבנה והכלה הדדית שתסייע להם להתמודד עם מצוקות שונות, לפתח כלים לשיפור חייהם ולממש באופן מלא יותר את עצמם, את רצונותיהם ואת הפוטנציאל הטמון בהם. אולם מרקם החיים המשפחתי עלול גם לגרום סבל ומצוקה לחלק מחבריו כאשר הוא מתאפיין באלימות מסוגים שונים.

ישנם סוגים שונים של אלימות במשפחה – מאלימות פיזית או מינית, דרך אלימות מילולית ועד אלימות כלכלית שבמסגרתה, למשל, מחזיק אחד מבני הזוג בכל המשאבים הכספיים והחומריים ומונע חיי רווחה מבן הזוג השני. ככלל, כל פגיעה, גרימת מצוקה ומניעת הנאה ונוחות מכוונות מאחד מבני המשפחה מהווה אקט של אלימות. מבחינה חוקית, אלימות במשפחה אינה קטגוריה נפרדת, אלא ההתייחסות המשפטית אליה נגזרת מסוג העבירה שנעשתה. לכן הטיפול במקרים של אלימות כלכלית, לדוגמה, או התעללות מסוגים אחרים, עשוי להיות מורכב ומחייב הבנה יסודית, היכרות מעמיקה וידע מקצועי עשיר ועדכני בכל תחומי המשפט הפלילי. כל אלו מאפיינים את בועז קניג ושות' – משרד עורכי הדין המוביל בתחומו בישראל.

עו"ד בועז קניג – מצוינות היא שם המשחק

מאז הוקם ב-2013, מיצב עצמו משרד עורכי הדין בועז קניג ושות' כמשרד האיכותי, המוערך והמצליח ביותר המתמחה במשפט הפלילי, הצבאי והמנהלי, ונמנה על Dun's 100 – דירוג החברות המובילות בישראל. התמהיל הנדיר שבו ניחן צוות המשרד בין מקצועיות, איכות וניסיון, שאיפה בלתי מתפשרת למצוינות, אכפתיות ומסירות ללקוחות, סודיות מלאה ודיסקרטיות, שכר טרחה הוגן וקבוע מראש ורשת מומחים חיצונית הופכת אותו לבחירה הנכונה ביותר כמומחה מוביל בתחום דיני המשפחה.

החיים עשויים להיות מורכבים, ואנשים רבים נקלעים למצבים קשים ולעתים מואשמים על לא עוול בכפם. אנו מונעים מתחושת שליחות ומיחס אישי ועניין אמיתי בכל לקוחותינו. נשמח לעמוד לשירותכם ולדאוג שתקבלו את הייצוג המשפטי האיכותי ביותר הקיים – כי מגיע לכם רק הטוב ביותר.

 

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

0507003001

 

0507003001

phone6, phone, contact, telephone, support, call
 

ת"א, אבן גבירול 133 (פינת באזל)

home6, home, house, building

חיפה, המגינים 39

|

boaz@kenig-law.co.il

file4, file, list, paper, page, document

בועז קניג - משרד עורכי דין

play4, play, media control, audio