לייעוץ ראשוני: 0507003001
לייעוץ ראשוני: 0507003001

תחומי התמחות:

ייצוג נפגעי עבירה

ייצוג נפגעי עבירה – איתכם לאורך כל הדרך

ליפול קורבן לעבירה עלול להיות חוויה קשה ביותר. אם נפלתם חלילה קורבן לעבירת אלימות, עבירת מין או עבירה מסוג אחר, חשוב שתפנו לעורך דין פלילי המתמחה בייצוג נפגעי עבירה על מנת להבטיח שכל זכויותיכם יוקנו לכם ושתעברו את ההליך המשפטי המורכב באופן הטוב ביותר, שיחסוך מכם סבל מיותר נוסף ושיביא את מי שפגע בכם לצדק. בין הזכויות שעליכם לדעת מבעוד מועד שיש לכם ניתן למנות את הזכות לקבלת מידע על ההליך הפלילי; הזכות להביע עמדה ביחס להסדר טיעון המתגבש עם הנאשם, ביחס לשחרור הנאשם ממאסרו או בעניין בקשות חנינה או הקלה בעונשו של הנאשם מנשיא המדינה; הזכות לעיין בכתב האישום ולקבל העתק ממנו; הזכות להיות נוכחים בדיון הנערך בדלתיים סגורות ועוד.

על מנת לממש את זכויותיכם עליכם לפנות זמן רב טרם תחילת ההליך המשפטי לעורך דין המתמחה בתחום. הדבר נכון על אחת כמה וכמה אם נפלתן או נפלתם חלילה קורבן לעבירת מין. במקרה זה חשוב שתפנו לעורך דין מומחה בתחום ייצוג נפגעות עבירה עוד לפני הגשת התלונה במשטרה, על מנת למצות את ההליך באופן שיעודד הגשת תלונות נוספות, יסייע לכן להיערך לכל שלבי ההליך המשפטי ויכין אתכן לחלקים הלא פשוטים במשפט עצמו.

עו"ד בועז קניג – מומחה בייצוג נפגעי עבירה

בין תחומי מומחיותו של עו"ד בועז קניג, אשר משרד עורכי הדין שהקים ב-2013 נכלל ב-Dun's 100 – דירוג החברות המובילות בישראל ומתאפיין בשילוב נדיר בין איכות מקצועיות וניסיון רב שנים בתחום, נמנה ייצוג נפגעי עבירות פליליות ובכלל זאת פגיעות מיניות, גם בעבודה ואף מצד רשויות אכיפת החוק עצמן (לדוגמה, אלימות משטרתית או צבאית). הליווי המשפטי כולל ייעוץ ומידע על ההליך על כל שלביו, הבהרת האפשרויות העומדות בפניכם, עמידה בקשר עם רשויות החוק וכאשר זהו הצעד הנכון עבורכם – הגשת תביעה. המטרה העומדת לנגד עינינו היא עשיית צדק עבורכם ותיקון העוול שנעשה לכם, לצד מניעת מצב שבו חלילה ייגרם לכם, כפי שעלול לקרות במקרים מסוימים, עוול נוסף.

 

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

0507003001

 

0507003001

phone6, phone, contact, telephone, support, call
 

ת"א, אבן גבירול 133 (פינת באזל)

home6, home, house, building

חיפה, המגינים 39

|

boaz@kenig-law.co.il

file4, file, list, paper, page, document

בועז קניג - משרד עורכי דין

play4, play, media control, audio