לשתף זה כיף:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on tumblr

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

משפט מנהלי

המדינה והשלטון במדינת ישראל מעורבים בכל מעשה ומעשה בחייו של אדם בישראל, ובכל פעולה בחיי היום יום, תהא אשר תהא.

המשפט המנהלי עניינו בהסדרה של תחום הפעולה של רשויות המנהל הציבורי, על מגוון חלקיהן, כשבתווך החלטות השלטון כולו, הן השלטון המרכזי והן השלטון המקומי.

עו"ד בועז קניג מתמחה בתחום המנהלי, ובמיוחד בתחום ייצוג האסירים, העבודה מול שלטונות שירות בתי הסוהר הנה קשה וסבוכה ויש צורך ממשי בעו"ד מומחה על מנת להצליח בעתירות מעין אלו.

עתירות מנהליות אלו עוסקות בעיקר בתנאי המאסר ומשמשות כחומת הגנה לזכויותיו של האסיר בעת ריצוי העונש, עתירות אלו עניינן בעיקר, פתיחת חופשות, יציאה לתוכניות שיקום, קידום במדרג האגפים בכלא, שינוי הגדרתו של אסיר (למשל: אסירים אשר מרצים עונשם בגין עבירות אלימות במשפחה מקוטלגים כך גם בבית הסוהר דבר אשר עלול למנוע מהם לצאת לחופשות), יציאה לטיפולים רפואיים מחוץ לכותלי בית הסוהר, כניסה מסגרת עבודה במהלך המאסר ועוד…

חרף העובדה שאסיר רשאי להגיש בעצמו עתירת אסיר, ואף יכול לטעון בדיון בעתירה בעצמו, ייצוג משפטי הולם בדיון בעתירתו של האסיר יביא להתייחסות רצינית יותר, הן לעותר והן לעתירה גופה. גדולה מזאת, לאסיר המייצג את עצמו ישנו קושי בהתמודדות עם מידע חסוי המוצג לעיון בית המשפט בלבד. כך גם מתגלה קושי בהתמודדות עם חוות הדעת של הוועדות החוץ משרדיות של שרות בתי הסוהר, ולכן ישנו צורך ממשי במינוי עו"ד המתמחה בתחום זה.

במידה והינכם זקוקים לעו"ד מוביל אשר מתמחה בתחום המשפט המנהלי והבג"צים, עו"ד בועז קניג יעמוד לרשותכם בכל שעות היממה. תוכלו להתייעץ ולערב אותו כבר בשלבים הראשוניים של התהליך ולדעת שאתם לא לבד יותר בתהליך הלא נעים הזה ויש לצדכם איש מקצוע מנוסה, אשר יסייע לכם לעבור את התהליך הזה.

גלילה לראש העמוד