לשתף זה כיף:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on tumblr

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

נהיגה מופרזת

לפי כמות הדוחות על נהיגה מופרזת שמשטרת ישראל מחלקת בכל שנה כנראה לנהגים בישראל יש קוצים בישבן ופלפל במנוע. בכל יום מפיקות מצלמות המהירות הפזורות ברחבי הארץ מאות דוחות ובתי הדין לתעבורה קורסים תחת העומס. במציאות הזו עורכי דין שמתמחים בעבירות תעבורה הם בגדר מצרך מבוקש.  

עו"ד נהיגה בשכרות

תחום המשפט התעבורתי משיק לתחום המשפט הפלילי ובעבירות חמורות כמו 'תאונות פגע וברח' או תאונה עם נפגעים שמתבצעת תחת השפעת אלכוהול קיימת חפיפה מלאה. לכן, חלק מעורכי הדין שנחשבים 'עו"ד נהיגה בשכרות' מצטיינים הם גם עורכי דין פליליים מובילים כדוגמת עורך הדין בועז קניג. נהיגה מופרזת היא עבירה מנהלית, והניסיון מוכיח שכאשר קיימת ברירת קנס עדיף פשוט לחרוק שיניים ולשלם ולא להיכנס להליך משפטי יקר, בו סיכויי הצלחת התביעה אינם מובטחים. המציאות התעבורתית בישראל, בה הגבלת המהירות אינה חופפת לתשתית של הכבישים וכלי הרכב המתקדמים של המילניום השני, הופכת את העבירה של 'נהיגה מופרזת' למשהו שמאוד קשה לחמוק ממנו.

שלילת רישיון נהיגה

אבל כאשר מה שעומד על הפרק זה לא ברירת קנס אלא משפט ושלילה בצדו, כמו שקורה בדרך כלל במקרים בהם נהג נתפס בחשד של נהיגה בשכרות, כדאי להיעזר בשירותיו של עו"ד נהיגה בשכרות.

נהיגה בשלילה

אם ביצוע עבירה של נהיגה מופרזת היא בגדר גזרת גורל שקשה לחמוק ממנה, עבירה של נהיגה בשלילה שייכת לסקלה אחרת ונחשבת (בצדק) כעבירה פלילית. ההמלצה הגורפת היא להימנע מנהיגה בשלילה בכל מצב ובכל תסריט. מי שנתפס מבצע עבירה כזו ישלם ביוקר ועלול למצוא את עצמו במצב של שלילת רישיון נהיגה לצמיתות, ואפילו לרצות עונש מאסר בפועל. בתי המשפט מתייחסים בחומרה למי שנוהג בשלילה. שלילת רישיון נהיגה זו סנקציה מרגיזה ולפעמים מדובר באקט מנהלתי ולא הוגן, אבל כשזה קורה חייבים לקבל את גזר הדין בהכנעה וללא התחכמויות, כי שלילת רישיון נהיגה לצמיתות, רישום פלילי ומאסר הם אלטרנטיבות פחות נעימות, ומאוד חבל אם בשל עבירה של נהיגה מופרזת, שנעשתה בתום לב, תמצאו את עצמכם בסיטואציה של 'כדור שלג' שבסופה תהפכו ל'עבריינים'. ביצעתם עבירה של נהיגה מופרזת ואתם סבורים כי נגרם לכם עוול? אל תתחכמו ואל תיקחו את הסיכון של נהיגה בשלילה. חפשו עורך דין טוב שמתמחה במצבים האלה.

למידע נוסף על נהיגה מופרזת פנו למשרד עורכי הדין בועז קניג:
 072-33-80-288

גלילה לראש העמוד