לשתף זה כיף:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on tumblr

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

שידול לזנות

כמה דברים שחשוב שתדעו על שידול לזנות

בעוד שזנות כשלעצמה אינה מוגדרת כעבירה פלילית בחוק העונשין הישראלי, אקטים של ניצול מיני למטרות רווח וביניהם שידול לזנות, סרסרות, פרסום דברי תועבה וייבוא אנשים למטרת זנות הם עבירות פליליות לכל דבר המוגדרות כעבירות זנות ותועבה. שידול לזנות, קרי, הבאתו של אדם למעשה זנות אם על ידי פעולה ואם על ידי היעדרה, הוא עבירה פלילית חמורה שדינה חמש שנות מאסר. שידול לזנות בנסיבות מחמירות, כגון יחסי תלות או מרות, דינו עשר שנות מאסר. בדומה לכך, ייבוא נשים לארץ על מנת שיעסקו בזנות היא עבירה שדינה שבע שנות מאסר, ושבמקרה שהיא מלווה ביצירת נתק בין הקורבן לבין חייה הקודמים, היא תיחשב לא רק כעבירה של שידול לזנות כי אם גם כעבירת סרסרות.

לאור טבען הקשה של העבירות השונות המוגדרות כשידול לזנות, ייצוג מקצועי, איכותי והולם לחשודים או לנאשמים בתחום חייב להתבצע אך ורק על ידי עורך דין פלילי מומחה המכיר את התחום מניה וביה, ניחן בניסיון רב שנים במקצוע ומגלה יחס מסור ואכפתי לכל לקוחותיו. כל אלו ועוד מאפיינים את בעז קניג ושות' – ממשרדי עורכי הדין הפליליים, המנהליים והצבאיים המצליחים, האיכותיים והמוערכים בישראל.

עו"ד בועז קניג – המוביל בתחומו בישראל

ב-2013 הוקם משרד עורכי הדין בועז קניג ושות', שכיום מהווה חלק מ-Dun's 100 – דירוג החברות המובילות בישראל. למעמדו הבלתי מעורער ונטול המתחרים בתחום הגיע המשרד הודות לתמהיל הנדיר של איכות, ניסיון ומקצועיות שבו ניחנו כל עורכי הדין העובדים בו ובראשם עו"ד בועז קניג, לצד סודיות מלאה ודיסקרטיות, חתירה נחושה למצוינות ולניצחון, הסתייעות ברשת חיצונית של המומחים המובילים בתחומם, שכר טרחה הוגן וידוע מראש ויחס אכפתי ומסור לכל לקוח ולקוח.

אנשים רבים נקלעים למצב שבו הם נחשדים או נאשמים בעבירות פליליות חמורות על לא עוול בכפם. משרדנו רואה בייצוגם באופן מיטבי ובסיוע להם להוכיח את חפותם שליחות אנושית ומוסרית ממדרגה ראשונה. אם אתה מעוניין בעורך דין שיעשה הכול על מנת שתזכה למשפט הוגן – אנחנו הבחירה בשבילך.

גלילה לראש העמוד